پیشرفت پروژه های عمرانی مطلوب است
پیشرفت پروژه های عمرانی مطلوب است
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس در بازدید از سه پروژه عمرانی سازمان گفت : خوشبختانه به واسطه روحیه جهادی و تلاش کارکنان این مجموعه پروژه های عمرانی پیشرفت فیزیکی قابل قبولی را دارند.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس : سید علی سید نصیری در مصاحبه با خبرنگار ما افزود : سه پروژه آسایشگاه جنت ، آسایشگاه سلمان و ساختمان مدیریت بحران استانداری فارس که جامعه هدف آن ارائه خدمات به جانبازان ،ایثارگران و کارکنان استانداری است ،طی هشت ماه گذشته تا کنون روند اجرایی مطلوب را داشته اند.
وی عنوان کرد : مرتفع کردن نیاز و خواسته های شهروندان، شهرداری ها و ارائه خدمات در زمینه های مختلف در راستای کسب رضایت جامعه هدف است که باعث ارتقاء کیفیت زندگی در آن شهر و استان می شود .
سید نصیری در ادامه اظهار کرد : پروژه آسایشگاه روانپزشکی جانبازان جنت در دو طبقه با اسکلت فلزی ،پیچ ومهره با سقف عرشه فولادی که در حال حاضر نما و تاسیساتی به اتمام رسیده و در حال انجام کاشی بدنه و کف می باشد .
همچنین آسایشگاه جانبازان سلمان فارسی در دو طبقه با اسکلت بتنی است که در حال اجرای سرامیک بدنه می باشد، و ساختمان مدیریت بحران استانداری فارس با مساحت تقریبی ۲ هزار متر مربع در حال ساخت است .
مدیر عامل سازمان با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه ها بدون توقف پیش می رود، اضافه کرد : با وجود تمام مسائل و مشکلات موجود همچون نبود بودجه نگذاشتیم پروژه های عمرانی متوقف شوند و خداراشاکریم که با تلاش بخش عمرانی توانسته ایم پروژه ها را ساماندهی کنیم .