دانش آموزان و رانندگان در سامانه سفیر مهر ثبت نام کنند
دانش آموزان و رانندگان در سامانه سفیر مهر ثبت نام کنند
والدین دانش آموزان و رانندگان در سامانه سفیر مهر ثبت نام کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس:پیمان باباخانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز در نشست خبری گفت: برای اولین بار پس از گذشت چند سال مسئولیت سرویس مدارس به شهرداری شیراز تفویض شده و تاکنون آیین‌نامه و دستورالعمل‌های اجرایی سرویس مدارس به شرکت‌های حمل و نقل مسافر شهری ابلاغ و ساماندهی لازم انجام شده است.

وی ادامه داد: شهروندان و والدین دانش آموزان برای سرویس مدارس در سامانه سفیرمهر به آدرس اینترنتی http://Safirmehr.shiraz.irثبت نام کنند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز افزود: از ۲۷ شرکت متقاضی سرویس مدارس، ۲۳ شرکت مورد تایید شده‌اند.

باباخانی ابرازداشت: ۷۰۰نفر مدیر اجرایی سرویس مدارس فراخوان شده اند که با توجه به تخلفات صورت گرفته در سالیان تحصیلی گذشته اکنون ۴۱۷ نفر توانست‌اند نشان مدیر اجرایی را کسب کنند.

وی ادامه داد: اگر والدین مشخصات خود را وارد سامانه نکنند، اگر اتفاقی برای والدین اتفاق بیافتد هیچ تعهدی برگردن هیج سازمان و ارگانی نیست.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز ادامه داد: سال تحصیلی گذشته ۹ هزار راننده کار سرویس مدارس را انجام می‌دادند که تا کنون ۳ هزار راننده در سامانه سفیرمهر ثبت نام کرده‌اند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خط فارس عنوان کرد :کل مدارس تحت پوشش شیراز ۱۱۷۵ مدرسه است که مدیران اجرایی اگر تخلف داشته باشند حق الزحمه آنها پرداخت نخواهد شد،همچنین اداره بازرسی تاکسیرانی با ۲۵ نیرو تخلفات را بررسی می‌کنند.