هم اندیشی روسای هیأت والیبال فارس برگزار شد/ استفاده از ظرفیت های فارس برای رونق والیبال
هم اندیشی روسای هیأت والیبال فارس برگزار شد/ استفاده از ظرفیت های فارس برای رونق والیبال
نشست هم اندیشی و بررسى چالش ها و فرصت هاى واليبال استان با حضور سرپرست هیأت والیبال استان فارس، روسا و سرپرستان هیأت های شهرستان های استان در محل مجموعه ورزشی پوریای ولی برگزار شد.

به گزارش سرویس ورزشی خط فارس، راهکارهاى لازم براى پیشرفت و توسعه ورزش والیبال در رده هاى مختلف سنى و رنگکینگ هاى استانى و ملى از مهمترین مباحثى بود که در جمع والیبالی هاى استان به بحث گذاشته شد.

سرپرست هیأت والیبال استان ضمن قدردانی از حضور روسا گفت: تیم جدید هیئت والیبال در این چند ماه فعالیت خود، با چالش های فراوانی همراه بوده اما با همدلی و همفکری اعضاء می توانیم مسیر رسیدن به پیشرفت و توسعه والیبال و معرفى صحیح این رشته ورزشى به خانواده ها و نسل آتى را هموار کنیم.

حسین فرجاد با بیان اینکه طی این مدت کوتاه درصدد برطرف کردن موانع در حوزه والیبال با کمک دانش و تجربه همه جانبه جامعه ورزش بودیم، افزود: تلاش ما بر این است تا با شعار همبستگی و اتحاد گام های مثبتی را برداریم و زیر ساخت های مناسب، بستر سازی های قوی بخصوص در رعایت کامل موازین آیین نامه اى و برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های تخصصی برای این ورزش را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به ارتقاء رتبه هیأت والیبال استان در کشور عنوان کرد: یکی از ملاک ها در رتبه بندی فدراسیون والیبال عملکرد و میزان فعالیت هیأت ها در حوزه های مختلف است.

سرپرست هیأت والیبال با اشاره به نظر فدراسیون در خصوص فعالیت ها اضافه کرد: فعالیت های مدنظر فدراسیون ازجمله حضور و برگزاری مسابقات لیگ استان، شهرستان و برگزاری دوره های آموزشی و اعزام تیم به مسابقات کشوری است که در این راه با توجه جدى به ورزش پایه اى، تقویت و پرورش استعداد این رشته ورزشى مى توانیم سرمایه هاى استان را پیوسته حفظ و گسترش دهیم.

فرجاد با توجه به مطالب عنوان شده و نقطه نظرات روسای هیأت ها، اظهار کرد: این نشست برای بررسی وضعیت موجود رشته والیبال برگزار شده است و تمام تلاش ما بر این است تا بتوانیم حداقل مسائل مطرح شده را حل و فصل کنیم و با تدوین و اجراى برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت گامى مهم در ورزش داشته باشیم.

ظرفیت برگزاری مسابقات در فارس وجود دارد

وی در پایان افزود: فارس با وجود پتانسیل بالای خود و ظرفیت هاى چشم گیر از جمله جاذبه هاى گردشگرى، فرهنگى و تاریخى مى تواند نقطه عطفى برای برگزاری رویدادها و مسابقات و گردهمایى هاى ورزشى کشوری، آسیایی و جهانی داشته باشد که ما در این راه از هر ظرفیتى اعم از استاندار ، نمایندگان مجلس شوراى اسلامى، مدیران عرصه ورزش استانى و کشورى بهره خواهیم گرفت.

گفتنی است در ادامه این نشست در خصوص بودجه بندی هیأت ها، نبود امکانات مورد نیاز و چالش های موجود نیز صحبت شد و هرکدام از حاضران با نسبت به ارائه پیشنهادات و راه کارهاى خود در رابطه با نوع فعالیت هیات والیبال به تبادل نظر پرداختند.