هفتمین جشنواره مردمی «مدرسه عشق» در فارس برگزار می‌شود
هفتمین جشنواره مردمی «مدرسه عشق» در فارس برگزار می‌شود
معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس از برگزاری هفتمین جشنواره مردمی «مدرسه عشق» در این استان خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۰ آبان‌ماه جاری تمدید شد.

به گزارش سرویس فرهنگی خط فارس، محمد رنجبر امروز، ۱۶ آبان از برگزاری هفتمین جشنواره مردمی «مدرسه عشق» در این استان خبر داد و بر اهمیت حضور هنرمندان استان در این جشنواره برای کشف استعدادهای فرهنگی و هنری تأکید کرد.

وی تصریح کرد: این جشنواره که در راستای کشف استعدادهای فرهنگی هنری همه آحاد به‌ویژه جوانان و نوجوانان در ۶ بخش هنرهای تجسمی، هنرهای تصویری و نمایشی، سرود و موسیقی، ادبیات و شعر و مکتوبات و نوآوری، ابتکارات و ایده‌های جدید پایگاهی و با محورهای امیدآفرینی، فرهنگ کار و تولید ، جمعیت، حل مشکلات محله به توان مردم، جهاد برای مردم، بانوی ایرانی، ایران قوی، جامعه آگاه و قهرمانان ملی در حال اجرا است و اکنون روزهای آخر مهلت ارسال آثار را سپری می‌کند.

رنجبر اظهار کرد: تاکنون بیش از ۶۵٠ اثر از استان فارس به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که آثار دریافتی بعد از داوری برگزیدگان به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس افزود: برای برگزیدگان این جشنواره جوایز نفیسی از جمله سکه تمام بهار آزادی، پلی استیشن، جوایز نقدی ارزنده، سفر زیارتی مشهد مقدس، تبلت، گوشی هوشمند و … در نظر گرفته شده است.

هنرمندان عزیز علاقه‌مند به شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را به آدرس madreseheshgh.ir ارسال کنند.