رئیس فعلی شانا فارس رویکرد دیگری دارد
رئیس فعلی شانا فارس رویکرد دیگری دارد
نماینده مردم شهرستان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس شانا یک تفکر دیگری دارد و بر اساس حب و بغض و مشکلی که با مسئول ارشد استان دارد به دنبال برنامه های دیگری است.

به گزارش سرویس سیاسی خط فارس، علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شهرستان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری پیش از ظهر امروز گفت: نماینده قرار نیست در انتخاب مدیران دخالت کند زیرا اولویت و برنامه نماینده ها قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون است که بیشتر ملی است اما محلی هم است که باید نظارت باشد به این شکل که آیا به درستی انجام می‌شود یا خیر؟ لذا نماینده باید از استان خود شروع کند.

پاک فطرت در پاسخ به این سوال که چرا در لیست انتخاباتی شانا قرار نگرفت افزود: لیست شانا یعنی افراد انقلابی که وقت و جان و مال خود را گذاشتند و در شانا به عنوان نماینده آحاد مردم یه نفر را مشخص کنند که در دور قبل رئیس شانا اقای روزیطلب، رزمنده دفاع مقدس و برادر سه شهید بود و راه شانا را به خوبی در پیش گرفته بود اما این دور رئیس شانا یک تفکر دیگری دارد و بر اساس حب و بغض و مشکلی که با مسئول ارشد استان دارد به دنبال برنامه های دیگری است و من متن اساس نامه را قبول نکردم.

وی ادامه داد: اگر این دور در لیست نیستیم معنای آن نیست که در مسیر انقلاب نیستم بلکه در راه و اهداف انقلاب و مردم استان قدم برخواهم داشت.