خیابانی عمومی که پارکینگ بیمارستان شد
خیابانی عمومی که پارکینگ بیمارستان شد
این خیابان در نزدیکی و مجاورت یکی از بیمارستان‌های مهم شهر صدرا می‌باشد که به گفته مسولان امر روزانه شاهد مراجعه بیش از هزار نفر می‌باشند و شهروند خبرنگار در رابطه با خیابان و تبدیل شدن آن به پارکینگ نوشته است.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس، در شهر صدرا خیابانی وجود دارد که در بی توجهی مسولان به پارکینگ اختصاص یافته است.

این خیابان در نزدیکی و مجاورت یکی از بیمارستان‌های مهم شهر صدرا می‌باشد که به گفته مسولان امر روزانه شاهد مراجعه بیش از هزار نفر می‌باشند.

در متن پیام شهروند خبرنگار ما آمده است: سلام خیابونی که اصلا مربوط به بیمارستان نیست و ربطی به ورودی بیمارستان نداره، اومدند این همه مانع گذاشتند، که همه مجبور بشند خودروهاشون ببرند داخل پارکینگ و هر ساعت ۱۵۰۰ تومن میگیرند و هیچ گونه مسؤولیتی درباره ماشین را به عهده نمی‌گیرند.

این شهروند در ادامه نوشته است: چرا خیابونی که عمومی هست و خلوته و سمت راست ورودی بیمارستان است و هیچ مزاحمتی برای بیمارستان ندارد باید اینهمه مانع درست کنند؟؟

 

وی افزود: یادم رفت اونطرف خیابون که ردیف پارکینگ هست عکس بگیرم، تا چندین متر سنگ و مانع گذاشتند، چرا واقعا” ظلم میکنند؟ بنده فقط گوشه ای از این موانع عکس گرفتم، شاید شخصی در حد یکی دو سه ساعت کار داشته باشد و دوست نداشته باشه خودروش بذاره داخل پارکینگ و این خیابون عمومی است و ربطی به ورودی بیمارستان نداره و هیچ مزاحمتی برای ورود بیماران و یا آمبولانس ایجاد نمیکنه من و دو روز پیش انتهای همین خیابان رو عبور کردم، وارد منطقه مسکونی و خیابان‌های صدرا میشیم پس اصلا ربطی به بیمارستان ندارد.

 

حال با توجه به این گزارش و تصاویر ارسالی باید دید مسولین مربوطه در شهر صدرا به خصوص سازمان حمل و نقل شهرداری صدرا و مسولین بیمارستان مربوطه چه واکنشی را نشان می‌دهند.

آیا ایجاد پارکینگ به بهانه اشتغال افراد با این وضع موجود مورد توجه مسولین و بیانات مقام معظم رهبری در شعار سال جاری مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردمی است.