جوانان با ورود در عرصه انتخابات امید را به جامعه بازآفرینی کنند
جوانان با ورود در عرصه انتخابات امید را به جامعه بازآفرینی کنند
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمدبن موسی علیه السلام شیراز، با توجه به اهمیت مجلس و کاندیدای انتخابی گفت: جوانان مومن، متعهد، متخصص و انقلابی با ورود به عرصه انتخابات پازل نظام اسلامی را تکمیل و امید را به جامعه بازآفرینی کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خط فارس، حجت الاسلام خواجه امیری در آغاز پیش ثبت نام و با دعوت از جوانان مومن، متعهد، متخصص و انقلابی خواستار نام نویسی در انتخابات آتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمدبن موسی علیه السلام شیراز، باتوجه به اینکه مهمترین راهبرد معاندان و کوردلان داخلی و خارجی در عرصه های سرنوشت ساز کشور خواهد بود تصریح کرد: جوانان مومن، متعهد، متخصص و انقلابی که این قابلیت را در خود می بینند و خود را قادر به حل نمودن و قانون گذاری در مسائل مختلف کشور می دانند، با ورود هوشمندانه خود در انتخابات آتی، منافقان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مایوس نموده و بار دیگر برگ زرینی بر افتخارات کشور بیافرینند و روح امیدواری را بر اقصی نقاط میهن عزیزمان تزریق نمایند.

حجت الاسلام خواجه امیری، با بیان این که هندسه جهان اسلام توأم با معرفت و روح امید آفرینی است که می تواند تحولی در دنیای اسلام ایجاد کند، خاطر نشان شد: تفکر امپریالیسم، رژیم منحوس صهیونیستی، سران آمریکای جنایت کار و نظام سلطه، با القای یاس و نا امیدی در بین مردم و به خصوص جوانان سعی دارند تا مانع پیشرفت نظام و انقلاب شوند.

وی با توجه به گسترش و نفوذ دین اسلام در اقصی نقاط جهان افزود: دشمن در فتنه های جدید به دنبال رسوخ در اذهان جوانان و تضعیف عقاید برآمده تا ماهیت و شاکله ذهنی جوان و نوجوان ایرانی را تغییر دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمدبن موسی علیه السلام شیراز در پایان با اشاره به فتنه جدید دشمن مبنی بر بی تفاوتی، بی اهمیتی و بیخیالی جوانان در تمام عرصه ها اشاره کرد و گفت: دشمن با این الفاظ سعی دارد تا جوان پرشور و پر نشاط انقلابی را مبدل به یک فرد بی انگیزه و بی نشاط کند، تا براحتی به اهداف شوم خود نزدیکتر شود و روح امید و زندگی را از جوانان بزداید.

  • منبع خبر : روابط عمومی