جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در شهر صدرا
جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در شهر صدرا
شهردار صدرا با اشاره به یکی از مشکلات و درخواست‌های مردم این شهر، از جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس:مجتبی پارسایی با بیان اینکه پروژه‌های شهرداری صدرا بر اساس نیاز‌های شهر و شهروندان اجرا می‌شوند، اظهار کرد: از طریق سامانه ۱۳۷ پذیرای مطالبات مردمی هستیم.

او با اعلام رسیدگی به یکی از مشکلات دیرینه‌ای که در شهر صدرا وجود دارد، افزود: جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب یکی از اقدامات ویژه شهرداری صدرا در حوزه خدمات شهری است که به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار صدرا با بیان اینکه از گزارش‌های مردمی به منظور ارتقای وضعیت شهر استقبال می‌کنیم، بیان کرد: چندین گروه شناسایی در قالب گشت‌های میدانی به منظور شناسایی محل تجمع سگ‌های بلاصاحب و جمع‌آوری آنها در حال فعالیت هستند.

پارسایی با تاکید بر این موضوع که سلامت حیوانات در زمان جمع‌آوری و نگه‌داری حفظ خواهد شد، بیان کرد: سگ‌های بلاصاحب به مرکز نگه‌داری با وسعت دو هزار مترمربع در منطقه ملوس جان منتقل می‌شوند.

شهردار صدرا با ارائه توضیحاتی در این زمینه گفت: این مرکز مجهز به درمانگاه، آزمایشگاه و اکیپ‌های دامپزشکی است.

به گفته او، سگ‌های بلاصاحب در مرحله اول توسط دامپزشک معاینه شده و پس از تزریق واکسن و عقیم‌سازی، حیوانات بیمار در قرنطینه تحت درمان قرار می‌گیرند.

پارسایی با تاکید بر اینکه تمامی مطالبات جامعه در دستور پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد از شهروندان صدرا دعوت کرد از طریق سامانه ۱۳۷ با شهرداری صدرا در تماس باشند.

شهردار صدرا در پایان از شهروندان درخواست کرد هشدار‌های کارشناسان و دامپزشکان مبنی بر عدم تغذیه غیراصولی حیوانات بلاصاحب را جدی بگیرند.