شهردار شیراز از تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴ در خصوص پروژه‌های بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس؛ در ادامه جلسات ماهیانه مدیریت شهری با پیمانکاران پروژه‌های بزرگ‌مقیاس، جلسه در خصوص پارک آبی بزرگ شهر و خط ۳ مترو با شرکت شمس عمران امروز ۲۹ فروردین در شیراز برگزار شد.

شهردار شیراز در جلسه خط ۳ مترو و پارک آبی بزرگ شهر شیراز با بیان اینکه روند اجرایی خط ۳ مترو از پیشرفت خوبی برخوردار است، افزود: از مسائل و مشکلات مهم پروژه برق‌رسانی از شبکه اصلی بود که پس از پیگیری‌های زیاد مشکل برق رفع شد.

محمدحسن اسدی در خصوص اهمیت پارک آبی اظهار کرد: پارک آبی بزرگ شهر از مطالبات مهم مردم شیراز و مدیریت شهری است و موضوعات مربوط به آن مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت راه‌اندازی نوبت شب داده و مقرر شد پروژه به‌صورت شبانه‌روزی روند اجرایی خود را ادامه داده تا بتوانیم در برنامه زمان‌بندی تعیین‌شده شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.

او با تأکید بر اینکه همه تلاش شهرداری بر این است که پروژه‌ها را در زمان مقرر به سرانجام برساند، بیان کرد: شهرداری شیراز یک برنامه راهبردی عملیاتی تا سال ۱۴۰۴ تعریف کرده که شامل چندین ده پروژه بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه را دارد و پیرو این برنامه جلساتی به‌صورت مستمر و هفتگی برگزار می‌شود تا بتوانیم مسائل و مشکلات پیش روی پروژه‌ها شناسایی و در کمترین زمان ممکن برطرف شود.

اسدی در ادامه گفت: پروژه‌های عمرانی هرکدام مدل و الگوی خاص خود را داشته و شرایط خاص خودش را دارد و قطعاً نمی‌شود یک نسخه واحد برای همه پروژه‌ها بپیچیم.

شهردار شیراز بیان کرد: با توجه به شرایط خاص حاکم در کشور اقدامات عمرانی کار آسانی نیست و تنها هم‌وغم شهرداری بر این هست که روند کار به‌خوبی دنبال شود.

او در پایان ابراز امیدواری کرد: بتوانیم در سال ۱۴۰۳ پروژه‌ها شروع قوی به خود گرفته و شاهد روند خیلی خوب در مراحل انجام پروژه‌ها داشته باشیم.