مدیریت شهری شیراز از تلاش هادی چوپان قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک و مسترالمپیا قدردانی و از ایستادن شهروند شیرازی روی سکوی قهرمانی جهان تجلیل کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس؛ شهردار شیراز با بیان اینکه مدیریت شهری وظیفه خود می‌داند که از هادی چوپان به‌عنوان شهروند تأثیرگذار تجلیل کند، برای وی آرزوی صحت و تندرستی کرد و گفت: افتخار می‌کنم شهروندی از شیراز که خود را متعلق به این شهر می‌داند و مسیری سخت پیش گرفته است، به جایگاه قهرمانی و افتخار رسیده است.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز خطاب به هادی چوپان گفت: شما با قهرمانی خود نام ایران و به‌طور خاص شیراز را بلندآوازه نگاه داشتید و این کار بزرگ شما جای قدردانی دارد.

محمدتقی تذروی با ابراز اینکه “شما الگوی ایران‌زمین شده‌اید”، افزود: امروز شما الگو هستید و اکثر جوانان ما که به‌نوعی به ورزش‌های قهرمانی ارتباط دارند نگاهشان به الگوست.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز نیز گفت: شما به‌عنوان قهرمان ملی افتخار آفریدید و کام مردم را شیرین و برای شهرتان افتخار ایجاد کردید و ما وظیفه داریم به‌نوعی از شما تجلیل کنیم.

محمدرضا هاجری گفت: امروز نام شما به یک الگو تبدیل شده است و این الگو را باید خودتان حفظ، صیانت و حراست کنید تا استعدا‌دها کشف شود و به‌عنوان دست‌آورد‌های آینده سرمایه ملی مطرح باشند.

هادی چوپان نیز با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی مدیران و کارکنان و به‌ویژه پاک‌بانان و سبزبانان شهرداری شیراز به‌عنوان قشری زحمتکش گفت: این تلاش شبانه‌روزی باعث زیبایی و پابرجایی شهر شیراز می‌شود.