بهره برداری از ۸ زمین ورزشی در شهرستان‌های فارس
بهره برداری از ۸ زمین ورزشی در شهرستان‌های فارس
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی از 8 زمین ورزشی در شهرستان‌های فارس به بهره برداری رسید.

به گزارش سرویس ورزشی خط فارس، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی سه زمین چمن در روستای‌های داراکویه، صحرارود و محمود آباد شهرستان فسا با حضور استاندار فارس، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس به صورت همزمان به بهره برداری رسید.

بنابراین گزارش، هر کدام از این اماکن ورزشی با مساحت ۱۰۵۶ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است.

افتتاح زمین چمن شهراهل شهرستان لامرد
زمین چمن شهراهل از توابع شهرستان لامرد نیز با حضور فرماندار شهرستان و محمد کشتکار سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد که این طرح ورزشی با مساحت ۱۰۵۶ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است.

بهره برداری از زمین چمن شهر نوجین شهرستان فراشبند
زمین چمن شهر نوجین شهرستان فراشبند با حضور فرماندار شهرستان ، رییس گروه نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان فارس و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید که زمین چمن مصنوعی شهر نوجین با مساحت ۱۰۵۶ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است.

افتتاح ۲ طرح ورزشی در شهرستان مرودشت
زمین چمن بزرگ مجموعه غدیر شهر مرودشت و زمین چمن مصنوعی شهر زنگی آباد این شهرستان با حضور معاون استاندار، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.
زمین چمن بزرگ مجموعه غدیر شهر مرودشت در زمینی به مساحت ۸۲۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال ساخته و زمین چمن مصنوعی شهر زنگی آباد نیز با مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال با همیاری خیر نیک اندیش احداث شده است.

افتتاح زمین چمن روستای بندامیر شهرستان زرقان
زمین چمن روستای بند امیر شهرستان زرقان با حضور معاون استاندار ، فرماندار شهرستان و معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به بهره برداری رسید.
زمین چمن روستای بند امیر با مساحت ۱۰۵۶ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است.