بهره ‌برداری از فاز یک بوستان خانواده تا پایان شهریور سال جاری
بهره ‌برداری از فاز یک بوستان خانواده تا پایان شهریور سال جاری
سخنگوی شورای شهر صدرا گفت: پروژه فاز نخست احداث بوستان خانواده تاکنون ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان شهریور امسال افتتاح می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس:به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر صدرا، مهدی کشاورزی با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه احداث بوستان خانواده شهر صدرا در محدوده ورودی فاز ۲ جنب میدان دکتر ملک حسینی در حال اجرا است.

وی افزود: ساخت این پارک در زمینی به مساحت ۱۲ هکتار آغاز شده است در فاز نخست که نزدیک به ۶ میلیارد تومان تاکنون هزینه شده است.

سخنگوی شورای شهر صدرا تصریح کرد: در طراحی و ساخت این پارک محیطی مناسب جهت بازی و تفریح کودکان، ساخت محل‌های نشیمن گاه‌های سایه دار (آلاچیق) در جهت برگزاری دورهمی یا صرف غذا، طراحی فضایی برای انجام ورزش‌های همگانی و قرار دادن وسایل ورزشی، استفاده از درختان و گیاهان، مسیرهای تردد، پارکینگ، روشنایی، ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی مانند کافه پیش بینی شده است.

کشاورزی خاطر نشان کرد: پارک‌ها فضایی برای پیوند انسان و طبیعت محسوب می‌شوند و ایجاد پارک‌ها راه حل مناسبی برای افزایش فضای سبز در میان انبوه شهرسازی در شهر جدید صدرا است.

وی اضافه کرد: این فضای تفریحی و خانوادگی در حال حاضر دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است که تلاش خواهیم کرد تا پایان شهریور ماه سال جاری افتتاح و تقدیم شهروندان شود.