باید فردی را انتخاب کنیم که علاوه بر کشورهای دنیا، قوه مجریه، قضاییه و مقننه را بشناسد
باید فردی را انتخاب کنیم که علاوه بر کشورهای دنیا، قوه مجریه، قضاییه و مقننه را بشناسد
رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در جمع هواداران مردم فارس گفت: باید فردی را انتخاب کنیم که علاوه بر کشورهای دنیا، قوه مجریه، قضاییه و مقننه را بشناسد، نیروی نظامی را درک کرده باشد و برای حل مشکلات مردم با عدالت و عقلانیت قدم بردارد.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در جمع هواداران مردم فارس که در تالار حافظ شیراز برگزار شد، گفت: شیراز شعر ادب قند پارسی است و شهر قیام حماسه و مقاومت است و در هر برهه تاریخی حضور شیراز و فارس در رهبری جنوب کشور در مقابله با استعمار را می بینیم نمونه آن میرزای شیرازی است.

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف با اشاره به اینکه در دوران انقلاب شهید دستغیب و مرحوم محلاتی تربیت نفوس جوانان انقلابی را عهده دار بودند، افزود: نام شهید عباس دوران هیچ وقت فراموش نمی شود و در دوران دفاع از حرم اهل بیت (ع) نام شهیدانی، نظیر شهید اسکندری، دیده می شود و نام این شهدا در آسمان دفاع از حق می درخشد.

وی با یادآوری این مطلب که جا دارد یاد کنم از شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، افزود: در این وقایع تروریستی درس های بزرگی وجود دارد که دشمنان خود را بشناسیم شهدای حرم مطهر هیچ گناهی نداشتند و فقط برای عرض ادب به ساحت امامزاده بزرگوار شیراز حضور یافته بودند.

نیکزاد با تاکید بر اینکه یاد می کنم از شهید آیت الله رئیسی که رهبری فرمودند «دلم برای او سوخت»، اظهار کرد: بالغ بر ۲۲۰ نفر از نمایندگان مردم، از آقای رئیسی برای حضور در انتخابات دعوت کردیم و حکم رانی بر مبنای اخلاق اسلامی را داشته باشند.

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف با بیان اینکه حکمرانی بر مبنای اخلاق اسلامی ویژگی دولت شهید جمهور بود، افزود: باید فردی را انتخاب کنیم که علاوه بر کشورهای دنیا، قوه مجریه، قضاییه و مقننه را بشناسد، نیروی نظامی را درک کرده باشد و برای حل مشکلات مردم با عدالت و عقلانیت قدم بردارد.

نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تکلیف شرعی گردن شما هست افرادی که حرف شما را گوش می دهند، باید پای صندوق های انتخابات بیاوریم.

وی گفت: علاقمند بودیم که معضلات فرهنگی، احتماعی و فرهنگی حل شود و بیش از یک دهه است در مورد اقتصاد رهبری صحبت فرمودند و امروز بحث اولویت و اصلح بودن است که کسی را می شناسم در انقلاب اسلامی مجاهدت کرد و اگر شهید تهرانی مقدم نبود ما نمی توانستیم آسودگی داشته باشیم و ما همت موشکی را مدیون شهید تهرانی مقدم هستیم و دکتر قالیباف هم پیرو همین عزیز بود.

نیکزاد گفت: قالیباف قرارگاه خاتم الانبیا (ص) را راه اندازی کرد و شهر تهران قبل و بعد از قالیباف را دیدم و تغییرات اساسی صورت پذیرفت.

وی گفت: دنبال مردی هستیم که سیاست داخلی و خارحی، عمران روستایی، معضل کاهش انرژی را بداند، ناترازی کسری بودجه و ناترازی صادرات و واردات را بداند و بر حل معضل دیوان سالاری را بشناسد، دنبال کسی هستیم که قاطعیت داشته باشد و برای افزایش عقلانیت و سرمایه انسانی کوشش کند و امیدوارم همه در روز جمعه کار در هشتم تیرماه به اتمام برسد و با یک همت والا به فرد اصلح رای دهند.

مردم باید تصمیم نهایی خود را بگیرند

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در فارس نیز اظهارداشت: صحنه انتخابات امسال یک صحنه رقابت بین ادامه راه شهید رئیسی و برگشت به هشت سال قبل است.

مجید فروردین خاطرنشان کرد: مردم باید تصمیم نهایی خود را بگیرند تا از چاله‌ای که در دوره هشت ساله گرفته شدیم، نجات پیدا کنیم.