افتتاح رسمی ستاد انتخاباتی پزشکیان در شیراز
افتتاح رسمی ستاد انتخاباتی پزشکیان در شیراز
ستاد انتخاباتی پزشکیان در شیراز افتتاح می‌شود.

به گزارش سرویس سیاسی خط فارس؛ سید عبدالرزاق موسوی مسئول ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان فارس در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در شیراز فردا یکشنبه افتتاح خواهد شد و در جشن با حضور مردم در سالن احسان خواهیم بود.

پزشکیان هفته آینده به شیراز سفر می‌کند

به گفته رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در فارس، مسعود پزشکیان هفته آینده به شیراز سفر خواهد کرد.

سید عبدالرزاق موسوی گفت: مشارکت بیشتر مردم در مجموع به نفع نظام خواهد بود.

وی ادامه داد: اجماع خوبی بر روی پزشکیان درمیان گروه های مختلف اصطلاح طلبان شکل گرفته است و حضور پزشکیان بعنوان تنها گزینه اصلاح طلب، فرصتی را برای جبهه اصلاحات و افرادی که دیدگاه اصلاح‌طلبی دارند، فراهم کرد.

موسوی افزود: پس از شکل گیری ستاد مرکزی، ستاد استان فارس و شهرستان ها شکل گرفته، همچنین کمیته‌های فرهنگیان، مهندسان، پزشکان، هنرمندان، بانوان، جوانان و… را نیز سامان داده‌ایم.

رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در فارس ادامه داد: در کل استان فارس، سی و شش شهرستان و ۳۶ ستاد برای پزشکیان در فارس داریم و برخی اصولگرایان حتی خواهان تشکیل ستاد برای پزشکیان شده که به دلیل سوابق و اخلاقیات ایشان در گذشته بوده است.

وی ابراز کرد: افتتاح رسمی ستاد استان فارس پزشکیان، فردا، یکشنبه عصر در سالن احسان با حضور افشانی استاندار اسبق فارس خواهد بود و هفته آینده میزبان پزشکیان در شیراز خواهیم بود.

موسوی ابراز کرد: در شهرستان های استان فارس درخواست تشکیل ستاد اصولگرایان را داریم و امیدواریم هشتم تیرماه ادامه دوم خردادماه ۷۶ و خروجی صندوق‌ها پزشکیان باشد.