استکبار جهانی دنبال ایجاد یأس و روح ناامیدی در بین مسلمانان است
استکبار جهانی دنبال ایجاد یأس و روح ناامیدی در بین مسلمانان است
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع) شیراز،استکبار جهانی را بزرگترین دشمن جامعه بشریت خواند و گفت: استکبار جهانی دنبال ایجاد یأس و روح ناامیدی در بین مسلمانان است.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس؛ حجت الاسلام یوسف خواجه امیری در همایش مثل مصطفی ۲ که با حضور گسترده بسیجیان ناحیه احمدبن موسی (ع) در سالن طاووسیه برگزار شد، سخنان خود را با طرح چند سوال شروع کرد، چرا دشمن بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی بیش از پیش به فکر ضربه زدن به نظام و اسلام برآمد؟
دشمن در کشوری که رویکرد نظامش آمیخته با دین مبین اسلام است، دنبال چیست که هر لحظه برای نسل نواندیش فعالیت های ضد دینی، سیاسی، اخلاقی،فرهنگی برنامه ریزی می کند؟
چرا انتخابات در ایران برای کشورهای دیکتاتور و استکبار جهانی این قدر با اهمیت است؟
حجت الاسلام یوسف خواجه امیری در ادامه بیان داشت: آنچه که نسل جوان امروز باید بداند و در آن تأمل و اندیشه کند دو واقعه مهم نخست قضیه مشروطیت و دوم نهضت ملی شدن صنعت نفت است که در هردو قضیه آمریکا و انگلیس در آن نقش داشتند و نگذاشتند تا ملت ایران در هیچ از این دوران لذت ببرند و یک دیکتاتوری سیاه براه انداختند.
وی در ادامه تصریح کرد: در نظام مشروطیت و بعد از آن در دوران سیاه پهلوی سفره بابرکت ایران برای بیگانگان پهن بود و همین امر هم باعث می‌شد تا دست از ملت ایران برندارند و هرچه در این کشور است را به یغما ببرند بدون این که کسی جرأت حرف زدن و اعتراض داشته باشد.
وی با بیان اینکه مبرهن است که با چنین شرایطی و با حضور شخصیتی همچون امام راحل(ره)، با همکاری مردم نظام دیکتاتوری برچیده می شود اما غیظ و بغض دشمنان همچنان ادامه دارد تا این زمان که مدیریت نظام جهان اسلام به دست رهبری فرزانه است اما دشمن همچنان به دشمنی خود ادامه می دهد و ادامه هم خواهد داد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع) شیراز، استکبار جهانی را بزرگترین دشمن جامعه بشریت خواند و گفت: استکبار جهانی دنبال ایجاد یأس و روح ناامیدی در بین مسلمانان است.
وی در ادامه با بیان این که نظام سلطه هیچ گاه دست از دشمنی با ملت ایران بر نخواهد داشت، خاطر نشان کرد: آنچه که باعث می شود تا دشمنان اسلام مأیوس شوند؛ حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو است تا بار دیگر با حضور گسترده خود و فقط با یک انگشت اشاره تمام نیرنگ و حیله های استکبار جهانی و نظام سلطه را به سمت و سوی خودشان روانه سازند و بار دیگر مکرشان را به خودشان برگردانند.
در پایان از نفرات برتر بسیجی تقدیر به عمل آمد.