اجرای ۴ پروژه توسط سازمان همیاری شهرداری های فارس
اجرای ۴ پروژه توسط سازمان همیاری شهرداری های فارس
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس گفت: عملیات اجرایی پروژه ساختمان اداری – تجاری زند در 13 طبقه، بیمارستان 96 تخت خوابی سلمان، آسایشگاه دو طبقه جنت و ساختمان مدیریت بحران در حال تکمیل است.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس،؛ سیدعلی سیدنصیری ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت گفت: بنا به فرموده رهبرمعظم انقلاب، حکومت اسلامی حکومتی است که برای مردم خدمتگزار است و هفته دولت یک فرصت مناسب برای نقد و اصلاح عملکرد ها به شکل صحیح است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس با بیان اینکه فلسفه وجودی دولت ها در نظام جمهوری اسلامی بر اساس خدمت رسانی به مردم پایه ریزی شده است، افزود: نقش و جایگاه مسئولین و کارمندان در جهت رفع مشکلات و ایجاد آرامش جامعه بسیار حائز اهمیت است.

ارتباط مستقیم با مردم نداریم
سید نصیری با توجه به اینکه به صورت مستقیم با مردم ارتباط نداریم، افزود: عملکرد ما به گونه ایست که در جهت رفع مشکلات اقتصادی، عمرانی، فناوری و در کلیه زمینه ها برای شهرداری ها خدمت رسانی می کنیم و در همین راستا خدمات ما از طریق شهرداری ها به مردم ارائه می شود.
همچنین رسالت اصلی سازمان در تجمیع امکانات شهرداری ها و ارائه راهکارهای ایجاد درآمدهای پایدار در شهرداری های سراسر استان است و بر اساس همین موضوع شرکت های تابع در راستای حوزه های عمرانی، بازرگانی و … شکل گرفته، که موفق شدیم در زمینه های بی شماری وارد عرصه خدمت رسانی شویم.

ایجاد اشتغال و درامد با راه اندازی بنگاه های راکد
وی با اشاره به اقدامات انجام شده طی مدت گذشته، عنوان کرد: در سال جدید اقداماتی از قبیل راه اندازی بنگاه های راکد را داشتیم که باعث اشتغال و ایجاد درآمد برای سازمان خواهد شد.
سید نصیری با توجه به اینکه چهار پروژه در دست اقدام داریم، اظهار کرد: عملیات اجرایی پروژه ساختمان اداری – تجاری زند در ۱۳ طبقه، بیمارستان ۹۶ تخت خوابی سلمان، آسایشگاه دو طبقه جنت و ساختمان مدیریت بحران در حال تکمیل است.