آغاز به کار نمایشگاه لوازم خانگی و صوتی و تصویری در شیراز
آغاز به کار نمایشگاه لوازم خانگی و صوتی و تصویری در شیراز
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز با شرکت بیش از 70 شرکت کننده در قالب 480 غرفه در مساحت 12 هزار متری سالن های حافظ، سرو، بهار و نرگس برپا شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز از امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

نهاوندی با بیان اینکه نمایشگاه امسال از جهت کمی و کیفی نسبت به نمایشگاه های سال گذشته رشد بسیار خوبی داشته است، افزود: این نمایشگاه با شرکت بیش از ۷۰ شرکت کننده در قالب ۴۸۰ غرفه در مساحت ۱۲ هزار متری سالن های حافظ،سرو،بهار و نرگس برپا شده است.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان این نمایشگاه از استان های فارس،تهران،آذربایجان شرقی،خراسان رضوی،مرکزی، البرز، قزوین و مازندارن هستند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد: با توجه به شرایط ویژه، تنوع زیاد و قیمت های مناسب و پرداخت اقساطی که این شرکت ها برای فروش در نظر گرفتند،این نمایشگاه می تواند فرصت خوبی برای خرید لوازم خانگی شهروندان و هم استانی ها باشد.

نهاوندی گفت: علاقه مندان تا روز جمعه سی و یکم شهریور ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.