آسفالت‌ بیش از ۳۸۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته بیست و چهارم در شیراز
آسفالت‌ بیش از ۳۸۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته بیست و چهارم در شیراز
سخنگوی شهرداری شیراز بابیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته بیست و چهارم، ۳۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴ هزار و ۷۷۵ تُن آسفالت شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی خط فارس ؛رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته بیست و چهارم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۳۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴ هزار و ۷۷۵ تن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که عملیات درزگیری، لکه‌گیری، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: عملیات درزگیری در کمربندی جنوب توسط معاونت فنی و عمرانی و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۳، ۴، ۶ و ۷ صورت گرفته است.

روکش آسفالت در معبر خاکی(زیرسازی شده) در کوچه‌های ۱۵ دولت شرقی، ۳۱ و ۴۲ بنی‌هاشمی فرعی اول سمت چپ، ۶ خیابان داراب و پارسا و ۳۱٫۱ بولوار عاشورا و خیابان شهید همتی در منطقه ۵ و پروژه ۵۵ متری جنوب شهرک حافظ از پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی و پروژه بزرگراه سردار شهید استوار از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری نیز انجام‌شده که این مقام مدیریت شهری شیراز در حوزه ارتباطات به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: طی ۲۴ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون یک‌میلیون و ۱۷۸ هزار و ۹۷۵ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۱۴۷ هزار و ۵۴۵ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.